Kontaktujte nás!

Tel: +420 323 606 097
Fax: +420 323 606 098
E-mail: preklady@langfor.cz

Jsme vám k dispozici v po-pá 09:00 – 17:00 (nebo dle domluvy)

 

Technické, ekonomické a právní překlady na míru

Zkušení překladatelé, mnoho jazykových kombinací, překládaných oborů, podporovaných datových formátů, CAT nástroje. Certifikace DIN EN 15038. 
Svěřte své překlady do rukou profesionálů.

 
Úvod  Překlady a tlumočení  Co překládáme

Co překládáme

V této sekci naleznete podrobné informace o rozsahu našich překladatelských služeb.

Jazyky

Disponujeme překladateli z češtiny do mnoha světových i méně obvyklých jazyků (a z těchto jazyků do češtiny). Přehled jazyků naleznete zde.

Díky síti spolupracovníků na celém světě Vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní překlady z cizího do cizího jazyka od rodilých mluvčích cílového jazyka.

Překládané obory

Nabízíme odborné překlady pokrývající po odborné stránce potřebu většiny firem a institucí. Našimi zákazníky jsou české i zahraniční společnosti a instituce působící v různých oblastech lidské činnosti. Bližší informace o překládaných oborech se dozvíte na této stránce.

Vstupní formáty souborů

Ať už je dokument, který potřebujete přeložit, v jakémkoliv vstupním formátu, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Máme zkušenosti s mnoha různými formáty souborů a disponujeme příslušným know-how a softwarovým vybavením pro editaci a konverzi různých typů dokumentů - více zde.

Překlady se soudním ověřením

V případě potřeby vám rádi vyhotovíme oficiální ověřený překlad s kulatým razítkem a doložkou soudního tlumočníka. Ověřené překlady z a do angličtiny a němčiny provádíme interně přímo v naší kanceláři. Více o ověřených překladech.

Velké překladové projekty

Díky našemu technickému zázemí a týmu odborných překladatelů dokážeme realizovat překlady velkého rozsahu. Zachováme jednotnou terminologii a celkovou konzistenci textu.

Překlady webových stránek

Překladů internetových prezentací a intranetových dokumentů se věnujeme již řadu let. Obsah internetových stránek standardně překládáme přímo ve formátu HTML/XML, včetně dokumentů ve speciálních formátech vyexportovaných z redakčních systémů.

 

Kde nás najdete

LANGFOR Translations s.r.o.
17. listopadu 133/17, 251 01 Říčany u Prahy, N 49.99339, E 14.65797
Tel.: +420 323 606 097 / Fax: + 420 323 606 098

Provozní doba překladatelského servisu: po–pá: 9.00–17.00 
(po předchozí dohodě jsme k dispozici i mimo uvedenou dobu), v období letních prázdnin osobní návštěvy kanceláře možné  pouze po předchozí telefonické domluvě.

Odkaz google maps 

Více informací v kontaktech

Proč si vybrat langfor

  • Dlouholeté zkušenosti profesionálů v oboru
  • Komplexní služby a individuální přístup
  • Reference od významných klientů
  • Plně kvalifikovaní překladatelé
  • Aplikujeme moderní trendy a technologie
  • Více o naši jazykové agentuře
 
| vyrobila